Działki i Grunty pod Fotowoltaikę Opolskie

Dzierżawa gruntów i działek pod fotowoltaikę

Jesteśmy firmą dzierżawiącą działki pod fotowoltaikę, a woj. opolskie jest jednym z obszarów, na którym działamy. Posiadasz nieużywane grunty rolne i szukasz okazji do pasywnego zarobku? Zapraszamy do kontaktu! Jeśli Twoja ziemia spełnia nasze wymagania, to z pewnością uda nam się nawiązać współpracę!

Działki pod fotowoltaikę – zasady współpracy w woj. opolskim

Jeśli chcesz zaoferować nam wynajem swojej działki pod farmę fotowoltaiczną w woj. opolskim, to musisz wiedzieć, że powinna ona spełniać szereg założeń. Opolskie grunty pod fotowoltaikę muszą mieć:

  • powyżej 1,35 ha powierzchni,
  • min. 50 m szerokości,
  • płaski i pozbawiony wód gruntowych teren,
  • odpowiedzią klasę ziemi,
  • odpowiedni dojazd.

Wszystkie wymagania są dostępne pod zakładką działki pod fotowoltaikę. Kliknij, by zapoznać się ze szczegółami. Do twojej dyspozycji na naszej stronie jest również możliwość automatycznego lub ręcznego sprawdzenia gruntu. W każdej chwili możesz zweryfikować, czy wynajem działki pod farmę fotowoltaiczną w woj. opolskim będzie w Twoim przypadku możliwy.

Serdecznie zachęcamy do współpracy, dzięki której my zyskamy odpowiednie grunty pod fotowoltaikę w woj. opolskim, a Ty zarobek adekwatny do powierzchni działki. Na tej współpracy skorzystają obie strony. Jeśli chcesz zaproponować nam ziemię znajdującą się na terenie innego województwa, to sprawdź pozostałe obszary naszego działania:

Sunkraft Działki pod fotowoltaike

MASZ JAKIEŚ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!