Działki i Grunty pod Fotowoltaikę Małopolskie

Dzierżawa gruntów i działek pod fotowoltaikę

Jesteś właścicielem gruntu w Małopolsce? Świetnie się składa! Chętnie wydzierżawimy od Ciebie działki pod fotowoltaikę, a woj. małopolskie jest jednym z obszarów, na których działamy. Skorzystaj z okazji i zapewnij sobie pasywny zysk zależny od wielkości Twojej ziemi. Zapraszamy do kontaktu!

Jak wydzierżawić działki pod fotowoltaikę w małopolskim?

Aby móc wydzierżawić nam swoje grunty pod fotowoltaikę w woj. małopolskim, należy spełnić szereg wymagań. Dotyczą one charakterystyki działki. Mowa tu m.in. o:

  • powierzchni działki,
  • ukształtowaniu terenu,
  • klasie ziemi,
  • położeniu,
  • odległości od linii SN,
  • dojeździe do działki.

Wszystkie szczegóły dotyczące cech, które muszą spełniać grunty, znajdziesz w zakładce działki pod fotowoltaikę. Są tam też dostępne inne wytyczne dla osób, które planują wynajem działki pod farmę fotowoltaiczną w woj. małopolskim. Sprawdź szczegóły już teraz!

Dlaczego opłaca się wynająć nam grunty pod fotowoltaikę? Małopolskie jest województwem, w którym dostępnych jest mnóstwo działek idealnie nadających się do budowy farmy fotowoltaicznej. Na takiej transakcji korzystają dwie strony. My zyskujemy odpowiedni teren do pozyskiwania energii, natomiast Ty stały i pewny dochód przez cały okres dzierżawy. Dodatkowo przyczyniasz się do powstawania odnawialnych źródeł energii.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Jeśli chcesz wynająć nam działkę, w innym województwie, to sprawdź:

Sunkraft Działki pod fotowoltaike

MASZ JAKIEŚ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!